-PRE ORDER- Sakayanagi Arisu 1/7 Scale Figure
Manufacturer: Bell Fine
- Series: Classroom of the Elite
- Pre-Orders Close: 20 June 2026
- Š čĄŁçŹ ĺ˝°ć˘§ăťKADOKAWAĺďźăăăăĺŽĺčłä¸ä¸ťçžŠăŽć厤ă¸čŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäź
$499.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 June 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 200mm
Material: PVC, ABS, Magnet
Material: PVC, ABS, Magnet
(BEF00105)
| SKU | BEF00105 |
| Barcode # | 4573347243691 |
| Brand | Bell Fine |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.010000000m3 |