-PRE ORDER- Nekojira Illustration Thea-chan [Re-release]
Manufacturer: Union Creative International
- Series: Original Works
- Pre-Orders Close: 23 May 2026
$337.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
$67.50 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Painted ATBC-PVC/ABS complete product, approximately 270mm in height, with stand included.
(SSF00028)
| SKU | SSF00028 |
| Barcode # | 4589642718338 |
| Brand | Union Creative International |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.017500000m3 |