-PRE ORDER- FORM-ISM Crono
Manufacturer: Square Enix
- Series: Chrono Trigger
- Pre-Orders Close: 16 May 2026
- Š SQUARE ENIX
$125.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
$25.20 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 170mm
Material: PVC, ABS
Material: PVC, ABS
(SQE01613)
| SKU | SQE01613 |
| Barcode # | 4988601286008 |
| Brand | Square Enix |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.010000000m3 |