-PRE ORDER- 1/6 Tokusatsu Series Vicious Alien Alien Zarab Night Color Ver.
Manufacturer: CCP
- Series: Ultraman
- Pre-Orders Close: 16 May 2026
- ŠTSUBURAYA PRODUCTIONS ŠEiichi Shimizu,Tomohiro Shimoguchi ŠULTRAMAN製ä˝ĺ§ĺĄäź
$256.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
$51.30 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 30cm
Material: PVC
Material: PVC
(CCP00199)
| SKU | CCP00199 |
| Barcode # | 4580565646142 |
| Brand | CCP |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.014000000m3 |