-PRE ORDER- Before The Swim: Getting Ready To Change Yuzu 1/6 Complete Figure
Manufacturer: AniMester
- Series: Original Works
- Pre-Orders Close: 04 July 2026
$134.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
$27.00 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Under the planning and production of Animester, here comes the original 1/6 scale pvc figurine of "Before the Swim: Getting ready to change - YUZU!" Next period: swimming. The locker room is already packed. Yuzu stands by the door, absent-mindedly tugging at the hem of her skirt, a troubled blush on her face. Uh⌠where am I supposed to change?
Set including: figurine, base
Product Size: 1/6 scale, about 285mm in height (including base)
Material: PVC & ABS
Set including: figurine, base
Product Size: 1/6 scale, about 285mm in height (including base)
Material: PVC & ABS
(AMT00030)
| SKU | AMT00030 |
| Barcode # | 6976881810813 |
| Brand | AniMester |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.017500000m3 |