-PRE ORDER- Rinri-chan Walking Ver. Bonus Edition
Manufacturer: RainNeko
- Series: Original Works
- Pre-Orders Close: 06 June 2026
$368.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 September 2027
$73.80 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 210mm
Material: PVC, ABS, PU
Material: PVC, ABS, PU
(RNK00002)
| SKU | RNK00002 |
| Barcode # | 4571679640713 |
| Brand | RainNeko |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |