-PRE ORDER- The Battle Cats Plush - [A] Cat
Manufacturer: Banpresto
- Series: The Battle Cats
- Pre-Orders Close: 01 May 2026
- ŠPONOS Corp.
RRP $39.99
$31.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. H30cm
(BAP06299)
| SKU | BAP06299 |
| Barcode # | 4573102744890 |
| Brand | Banpresto |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.009000000m3 |