PM Perching Figure Mitsuri Kanroji Hashira Meeting
Manufacturer: SEGA
- Series: Demon Slayer
- ŠKoyoharu Gotoge / SHUEISHA, Aniplex, ufotable
$39.99
In Stock
Calculate Shipping
Parcel Post - $15.28
eParcel Parcel Post
Express Post - $22.80
eParcel Express Post, Signature is required for this option
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: Approx. W6xH11cm
PVC
(SEG00973)
| SKU | SEG00973 |
| Barcode # | 4580779541790 |
| Brand | SEGA |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.003750000m3 |