-PRE ORDER- Laura S. Arseid 1/8 Scale Figure
Manufacturer: Kotobukiya
- Series: The Legend of Heroes: Trails into Reverie
- Pre-Orders Close: 23 May 2026
- ŠNihon Falcom Corporation. All rights reserved.
$332.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
$66.60 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 214mm
Material: PVC
Material: PVC
(KOT00582)
| SKU | KOT00582 |
| Barcode # | 4934054079520 |
| Brand | Kotobukiya |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.012500000m3 |