-PRE ORDER- Kula Diamond Bishoujo Statue
Manufacturer: Kotobukiya
- Series: The King of Fighters XV
- Pre-Orders Close: 16 May 2026
- ŠSNK CORPORATION ALL RIGHTS RESERVED.
$287.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
$57.60 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 275mm
Material: PVC
Material: PVC
(KOT00580)
| SKU | KOT00580 |
| Barcode # | 4934054065196 |
| Brand | Kotobukiya |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |