-PRE ORDER- Surtr Liberte Echec Ver. 1/7 Scale [Re-release]
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Arknights
- Pre-Orders Close: 04 May 2026
- ä¸ćľˇéš°č§ç˝çťç§ććéĺ Źĺ¸ ÂŠ 2017-2019 Hypergryph Co., Ltd. All Rights Reserved.
RRP $269.95
$218.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the popular mobile game "Arknights" comes a scale figure of Surtr in her "LibertĂŠ//Ăchec" outfit. The detailed textures and colors of Surtr's unique outfit present in the original illustration are faithfully captured in this figure, and the eye-catching base is not to be missed as well. Doctor, be sure to add her to your collection!
(GSC04143)
| SKU | GSC04143 |
| Barcode # | 4580828677210 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.024500000m3 |