-PRE ORDER- Katsuki Bakugo U.A. High School Uniform 2Dimensioning Version 1/8 Scale
Manufacturer: TOMY
- Series: My Hero Academia
- Pre-Orders Close: 04 May 2026
- Š ĺ čśčĺšłďźéčąç¤žăťĺăŽăăźăăźă˘ăŤăăă˘čŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $279.95
$227.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2026
$45.60 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Painted PVC 1/8 scale complete product with stand included. Approximately 230mm in height.
(TAK00639)
| SKU | TAK00639 |
| Barcode # | 4573629960155 |
| Brand | TOMY |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |