-PRE ORDER- Asuna School Memorial Lobby Version 1/7 Scale
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Blue Archive
- Pre-Orders Close: 11 May 2026
- Š 2021 NEXON KOREA Corp. & NEXON Games Co., Ltd. All Rights Reserved.
RRP $239.95
$194.74
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 June 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the popular smartphone game "Blue Archive" comes a scale figure of Asuna in her Memorial Lobby school uniform outfit! Unlike her usual maid outfit, Asuna is dressed in her school uniform. She wears an adorable smile on her face, excited to be meeting Sensei by chance. The charming details of the bright and cheerful Asuna's outfit have been carefully sculpted. Visual highlights such as her heart-shaped ribbon, smartphone and schoolbag have been carefully brought to life in figure form. Be sure to add the adorable and alluring Asuna to your collection! Painted plastic 1/7 scale complete product with stand included. Approx. 260mm in height (with stand included).
(GSC07691)
| SKU | GSC07691 |
| Barcode # | 4580828677494 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.009000000m3 |