-PRE ORDER- Figma Bridget
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Guilty Gear Strive
- Pre-Orders Close: 06 July 2026
- Š ARC SYSTEM WORKS
RRP $184.95
$138.71
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 August 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the game "GUILTY GEAR -STRIVE-" comes a figma of Bridget!
Face plates:
¡ Smiling face
¡ Energetic face
¡ Winking face
Optional parts:
¡ Roger
¡ Yo-yo
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 145mm in height.
Face plates:
¡ Smiling face
¡ Energetic face
¡ Winking face
Optional parts:
¡ Roger
¡ Yo-yo
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 145mm in height.
(GSC07877)
| SKU | GSC07877 |
| Barcode # | 4570232584266 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |