-PRE ORDER- Figma Saori Joumae
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Blue Archive
- Pre-Orders Close: 06 July 2026
- © 2021 NEXON KOREA Corp. & NEXON Games Co., Ltd. All Rights Reserved.
RRP $169.95
$127.46
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 April 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the popular game "Blue Archive" comes a figma of Saori Joumae, a student of Arius Satellite School and the leader of the Arius Squad!
Face plates: · Smiling face · Shouting face · Cheerful face
Optional parts: · Arius assault rifle · Pistol · Mask · Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 165mm in height.
Face plates: · Smiling face · Shouting face · Cheerful face
Optional parts: · Arius assault rifle · Pistol · Mask · Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 165mm in height.
(GSC07843)
| SKU | GSC07843 |
| Barcode # | 4570232582750 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |