-PRE ORDER- Figma Ruka
Manufacturer: Max Factory
- Series: Original Works
- Pre-Orders Close: 06 July 2026
RRP $229.95
$172.46
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 August 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From illustrator neco's "Fukashin Ryouiki" series of illustrations comes a figma action figure of Ruka!
Face plates:
¡ Standard face
¡ Cheerful face
¡ Closed-eyes face
Optional parts:
¡ Lantern
¡ Sword
¡ Knife
¡ Other optional parts for different poses.
Face plates:
¡ Standard face
¡ Cheerful face
¡ Closed-eyes face
Optional parts:
¡ Lantern
¡ Sword
¡ Knife
¡ Other optional parts for different poses.
- Standard face and cheerful face have articulated eyes. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 145mm in height.
(GSC07864)
| SKU | GSC07864 |
| Barcode # | 4545784070390 |
| Brand | Max Factory |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |