-PRE ORDER- Elden Ring Figma Raging Wolf [Re-release]
Manufacturer: Max Factory
- Series: Elden Ring
- Pre-Orders Close: 29 June 2026
- ©ELDEN RING™& ©Bandai Namco Entertainment Inc. / ©2022 FromSoftware, Inc.
RRP $189.95
$151.96
SAVE $37.99 (20%)
Estimated Arrival 30 April 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the popular action RPG "ELDEN RING" comes a figma of the Raging Wolf!
Optional parts: · Bastard Sword · Iron Roundshield · Dark Moon Greatsword · Twinblades · Torch · Flask of Crimson Tears · Other optional parts for different poses.
Shield can be secured to the back of the figma using an included dedicated display part. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 160mm in height.
Optional parts: · Bastard Sword · Iron Roundshield · Dark Moon Greatsword · Twinblades · Torch · Flask of Crimson Tears · Other optional parts for different poses.
Shield can be secured to the back of the figma using an included dedicated display part. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 160mm in height.
(GSC04638)
| SKU | GSC04638 |
| Barcode # | 4545784070376 |
| Brand | Max Factory |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |