-PRE ORDER- Figma Yuuka Hayase [Re-release]
Manufacturer: Max Factory
- Series: Blue Archive
- Pre-Orders Close: 06 July 2026
- Š 2021 NEXON KOREA Corp. & NEXON Games Co., Ltd. All Rights Reserved.
RRP $154.95
$116.21
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 April 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the popular game "Blue Archive" comes a figma of Yuuka Hayase, the treasurer of Seminar, the student council at Millennium Science School!
Face plates:
¡ Standard face
¡ Smiling face
¡ Panicked face
Optional parts:
¡ Submachine gun x 2
¡ Scientific calculator
¡ Action skirt
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 145mm in height.
Face plates:
¡ Standard face
¡ Smiling face
¡ Panicked face
Optional parts:
¡ Submachine gun x 2
¡ Scientific calculator
¡ Action skirt
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 145mm in height.
(GSC05152)
| SKU | GSC05152 |
| Barcode # | 4545784070406 |
| Brand | Max Factory |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |