-PRE ORDER- Gyro Zeppeli & Valkyrie
Manufacturer: Medicos Entertainment
- Series: JoJo's Bizarre Adventure: Steel Ball Run
- Pre-Orders Close: 13 July 2026
- Ščć¨éŁĺ彌&LUCKY LAND COMMUNICATIONS/éčąç¤žăťă¸ă§ă¸ă§ăŽĺĽĺŚăŞĺéşSC製ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $369.95
$299.24
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Painted non-scale figure. Approximately 310mm in height, 360mm in width.
(MED00210)
| SKU | MED00210 |
| Barcode # | 4573699574580 |
| Brand | Medicos Entertainment |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.064000000m3 |