-PRE ORDER- Eyjafjalla The Hvit Aska A Picnic Before A Long Trip Version 1/7 Scale
Manufacturer: Good Smile Copany
- Series: Arknights
- Pre-Orders Close: 22 June 2026
- ä¸ćľˇéš°č§ç˝çťç§ććéĺ Źĺ¸ ÂŠ 2017-2019 Hypergryph Co., Ltd. All Rights Reserved.
RRP $349.95
$280.24
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the popular mobile game "Arknights" comes a scale figure of the operator Eyjafjalla the HvĂt Aska in her adorable A Picnic Before A Long Trip outfit! The figure features Eyjafjalla excitedly heading for a picnic on a clear, sunny day. Her blue and white skirt and large ribbons further emphasize her adorable charm. Spend a peaceful moment with Eyjafjalla, surrounded by the sweet scent of strawberries and cream. Painted plastic 1/7 scale complete product with stand included. Approximately 250mm in height.
(GSC07824)
| SKU | GSC07824 |
| Barcode # | 4570232580756 |
| Brand | Good Smile Copany |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |