-PRE ORDER- Alisa Mikhailovna Kujou 1/7 Scale
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Alya Sometimes Hides Her Feelings in Russian
- Pre-Orders Close: 08 June 2026
- ŠSunsunsun,Momoco/KADOKAWA/Alya-san Partners
RRP $279.95
$227.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 May 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the TV anime "Alya Sometimes Hides Her Feelings in Russian",
Alisa Mikhailovna Kujou appears as a 1/7 scale figure in her uniform! This figure has been carefully crafted to capture Alyaâs unique charm, with special attention paid to her face, expressions, and subtle gestures to fully bring out her cuteness. Be sure to add this high schoolâera Alya, full of youthful vibes, to your collection! Painted plastic 1/7 scale complete product with stand included. Approximately 197mm in height.
(GSC07789)
| SKU | GSC07789 |
| Barcode # | 4580828662254 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.009375000m3 |