-PRE ORDER- Ishigami Nozomi 1/7 Complete Figure
Manufacturer: A DIMENSION
- Series: Nijisanji
- Pre-Orders Close: 30 May 2026
- ŠANYCOLOR, Inc.
$350.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 October 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 255mm
Material: PVC, ABS, Iron
Material: PVC, ABS, Iron
(ADM00014)
| SKU | ADM00014 |
| Barcode # | 4595057570201 |
| Brand | A DIMENSION |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |