-PRE ORDER- Illyasviel Von Einzbern Wedding Swimwear Ver. 1/7 Scale Figure
Manufacturer: FuRyu
- Series: Fate/kaleid liner Prisma☆Illya: Licht - The Nameless Girl
- Pre-Orders Close: 06 June 2026
- ©2021 Hiroshi Hiroyama・TYPE-MOON/KADOKAWA/PrismaIllya Licht Nameless Girl the Movie Partners
$337.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 April 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 210mm
Material: Plastic
Material: Plastic
(FUR01855)
| SKU | FUR01855 |
| Barcode # | 4571623518570 |
| Brand | FuRyu |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.009000000m3 |