-PRE ORDER- Before The Swim: Getting Ready To Change Yuzu 1/6 Complete Figure
Manufacturer: AniMester
- Series: Original Works
- Pre-Orders Close: 04 July 2026
$134.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Under the planning and production of Animester, here comes the original 1/6 scale pvc figurine of "Before the Swim: Getting ready to change - YUZU!" Next period: swimming. The locker room is already packed. Yuzu stands by the door, absent-mindedly tugging at the hem of her skirt, a troubled blush on her face. Uh⌠where am I supposed to change?
Set including: figurine, base
Product Size: 1/6 scale, about 285mm in height (including base)
Material: PVC & ABS
Set including: figurine, base
Product Size: 1/6 scale, about 285mm in height (including base)
Material: PVC & ABS
(AMT00030)
| SKU | AMT00030 |
| Barcode # | 6976881810813 |
| Brand | AniMester |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.017500000m3 |