-PRE ORDER- English Promise Hakos Baelz "AXGRIT" Version 1/7 Scale
Manufacturer: Design COCO
- Series: Hololive
- Pre-Orders Close: 27 July 2026
- Š cover corp.
RRP $579.95
$470.24
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 September 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Painted 1/7 scale ABS&PVC figure with stand included. Approximately 206mm in height.
(DCO00063)
| SKU | DCO00063 |
| Barcode # | 4570210120233 |
| Brand | Design COCO |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.018000000m3 |