-PRE ORDER- Emden Bunny Version 1/4 Scale
Manufacturer: FREEing
- Series: Azur Lane
- Pre-Orders Close: 22 June 2026
- ŠManjuu Co., Ltd., Yongshi Co., Ltd. & Yostar, Inc./ă˘ăăĄăă˘ăşăźăŤăŹăźăłă製ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $679.95
$550.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From "Azur Lane" comes a figure of the Iron Blood light cruiser Emden in a bunny outfit based on a collaboration with Don Quijote! The snow white Emden has been captured in 1/4 scale at an impressive 440mm in height. Her luscious long locks, supple posing and elegant silhouette have been carefully brought to life with detailed sculpting and paintwork. The white pearlescent bunny outfit, white net tights and lace-style arm covers work hand in hand to highlight Emden's elegant charm. Be sure to add her to your collection along with the previously announced St. Louis and upcoming Implacable! Painted plastic 1/4 scale complete product with stand included. Size: approx. 300mm in length and approx. 440mm in height.
(GSC07769)
| SKU | GSC07769 |
| Barcode # | 4570001514944 |
| Brand | FREEing |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.550m |
| Shipping Cubic | 0.088000000m3 |