-PRE ORDER- No. 0 1/7 Scale
Manufacturer: DMM Factory
- Series: Make a Girl
- Pre-Orders Close: 08 June 2026
- ŠĺŽç°çžčąĄ / XenotoonăťăĄă¤ăŻă˘ăŹăźăŤăăă¸ă§ăŻă
RRP $329.95
$265.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the animated movie "Make a Girl" comes a scale figure of No. 0, based on the movie's key visual illustration. No. 0 is posed looking quietly our way, with a faint hint of emotion dwelling within her. The ephemeral moment has been carefully captured in figure form. Painted plastic 1/7 scale complete product with stand included. Approximately 120mm in height.
(DMM00026)
| SKU | DMM00026 |
| Barcode # | 4580854210405 |
| Brand | DMM Factory |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.006000000m3 |