Riftbound: League of Legends TCG - Pre-Rift Event Kit - Unleashed [TCG]
Manufacturer: Riot Games
- Series: League of Legends
- Š 2021 Riot Games, Inc.
$60.00
In Stock
Available from May 1, 2026
Available from May 1, 2026 at Anime Kaika Burwood Store Only.
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Each Player Kit contains:
1 Mini-precon (15 cards, including Champion Legend, Champion Unit)
5 Unleashed Booster Packs
1 Pre-Rift Promo Card
(TCGLOL00040)
| SKU | TCGLOL00040 |
| Barcode # | 810155274375 |
| Brand | Riot Games |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |