-PRE ORDER- Tied-Up Cat Putika Chan 1/7 Scale Figure Normal Edition
Manufacturer: Siki Anim
- Series: Original Works
- Pre-Orders Close: 25 July 2026
$161.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 April 2027
$32.40 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Under the planning and production of Siki Anim, Felnemo's original character "Tied-Up Cat Putika chan" is now available as a 1/7 scale figure! Don't miss out on this cute cat-girl!
Normal Edition including: figurine, base
Product Size: 1/7 scale, about 259mm in height
Material: PVC + ABS
Normal Edition including: figurine, base
Product Size: 1/7 scale, about 259mm in height
Material: PVC + ABS
(SIK00015)
| SKU | SIK00015 |
| Barcode # | 6977970630183 |
| Brand | Siki Anim |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.015000000m3 |