-PRE ORDER- AS-5E3 Leynos Player Type Renewal Version 1/35 Scale [MODEL KIT] [Re-release]
Manufacturer: PLUM PMOA
- Series: Assault Suits Leynos
- Pre-Orders Close: 22 June 2026
- Š 2015 DRACUE Co.,Ltd / Š extreme. Licensed to and published by Rising Star Games Inc.
RRP $124.95
$93.71
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
$18.74 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
1/35scale plastic kit. Approximately 150mm in height.
(PLM00152)
| SKU | PLM00152 |
| Barcode # | 4582362381783 |
| Brand | PLUM PMOA |
| Shipping Weight | 0.7000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.009000000m3 |