-PRE ORDER- Alchemist Formal Dress Version 1/7 Scale
Manufacturer: Shenzhen Mabell Animation Development
- Series: Original Works
- Pre-Orders Close: 22 June 2026
RRP $399.95
$322.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
$64.60 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Painted 1/7scale PVC figure. Approximately270mm in height.
(SMA00059)
| SKU | SMA00059 |
| Barcode # | 4582362389987 |
| Brand | Shenzhen Mabell Animation Development |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.021875000m3 |