-PRE ORDER- Bright Summer Barbera Red 1/6 Complete Figure
Manufacturer: AniMester
- Series: Daiblos Core
- Pre-Orders Close: 11 July 2026
$256.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
$51.30 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Under the planning and production of Animester, here comes the 1/6 scale figure of "Bright Summer - Barbera Red!" The first limited edition will come with a Oval Badge as bonus! Make sure not to miss out!
Product including: Figure, Special Beach-Themed Base
First limited edition: Oval Badge x 1
Product Size: 1/6 scale, about 140mm in height (including base)
Material: PVC & ABS
Product including: Figure, Special Beach-Themed Base
First limited edition: Oval Badge x 1
Product Size: 1/6 scale, about 140mm in height (including base)
Material: PVC & ABS
(AMT00033)
| SKU | AMT00033 |
| Barcode # | 6976881810844 |
| Brand | AniMester |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.015000000m3 |