-PRE ORDER- Swimwear Series Konjiki no Yami 1/4 Size
Manufacturer: Union Creative International
- Series: To Love-Ru
- Pre-Orders Close: 20 June 2026
$607.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
$121.50 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 386mm
Material: PVC, ABS
Material: PVC, ABS
(UNC00136)
| SKU | UNC00136 |
| Barcode # | 4589642718178 |
| Brand | Union Creative International |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Shipping Cubic | 0.047250000m3 |