-PRE ORDER- Mon3tr 1/7 Scale Figure
Manufacturer: APEX
- Series: Arknights
- Pre-Orders Close: 27 June 2026
- ä¸ćľˇéš°č§ç˝çťç§ććéĺ Źĺ¸ ÂŠ 2017-2019 Hypergryph Co., Ltd. All Rights Reserved.
$386.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 August 2027
$77.40 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 27cm
Material: PVC, ABS
Material: PVC, ABS
(APX00165)
| SKU | APX00165 |
| Barcode # | 6971995423102 |
| Brand | APEX |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.017500000m3 |