-PRE ORDER- Freya 1/6 Scale Figure
Manufacturer: Union Creative International
- Series: Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?
- Pre-Orders Close: 30 May 2026
- ŠFujino Omori-SB Creative Corp./Danmachi5 Project
$724.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 October 2027
$144.90 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 195mm
Material: PVC, ABS
Material: PVC, ABS
(UNC00137)
| SKU | UNC00137 |
| Barcode # | 4589642718291 |
| Brand | Union Creative International |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.022500000m3 |