-PRE ORDER- Shinano Moonlit Chrome Ver. Special Edition with LED Acrylic Display Case
Manufacturer: APEX
- Series: Azur Lane
- Pre-Orders Close: 20 June 2026
- ŠManjuu Co., Ltd., Yongshi Co., Ltd. & Yostar, Inc./ă˘ăăĄăă˘ăşăźăŤăŹăźăłă製ä˝ĺ§ĺĄäź
$557.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 April 2027
$111.60 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 25cm
Material: PVC, ABS
Material: PVC, ABS
(APX00162)
| SKU | APX00162 |
| Barcode # | 6971995423072 |
| Brand | APEX |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.030000000m3 |