-PRE ORDER- Blythe Wandering Zander
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Blythe
- Pre-Orders Close: 15 June 2026
- BLYTHE and HASBRO and all related trademarks and logos are trademarks of Hasbro, Inc. Š 2024 Hasbro.ăLicensed by Hasbro. Photography by Cross World Connections.
RRP $219.95
$175.96
SAVE $43.99 (20%)
Estimated Arrival 31 January 2027
$35.19 Pre-order Deposit.
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Doll: ABS, PVC, PP, PVDC, and other materials / Dress: Polyester, cotton, nylon, copper / Size: Approx. 300mm in height.
(GSC07857)
| SKU | GSC07857 |
| Barcode # | 4580828676909 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.017500000m3 |