-PRE ORDER- Elaina DX Version 1/7 Scale [Ee-release]
Manufacturer: BellFine
- Series: The Journey of Elaina
- Pre-Orders Close: 15 June 2026
- Šç˝çłĺŽčŚăťSBăŻăŞă¨ă¤ăăŁă/é弳ăŽć ă 製ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $319.95
$256.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
$51.30 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Painted 1/7th scale ABS&PVC product. Approximately Height 290 mm
(BEF00049)
| SKU | BEF00049 |
| Barcode # | 4573629960384 |
| Brand | BellFine |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.030625000m3 |