-PRE ORDER- Shinano Moonlit Chrome Ver.
Manufacturer: APEX
- Series: Azur Lane
- Pre-Orders Close: 20 June 2026
- ŠManjuu Co., Ltd., Yongshi Co., Ltd. & Yostar, Inc./ă˘ăăĄăă˘ăşăźăŤăŹăźăłă製ä˝ĺ§ĺĄäź
$436.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 April 2027
$87.30 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 25cm
Material: PVC, ABS
Material: PVC, ABS
(APX00161)
| SKU | APX00161 |
| Barcode # | 6971995423058 |
| Brand | APEX |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.018750000m3 |