-PRE ORDER- Morrigan Aensland 1/7 Scale Figure
Manufacturer: Kotobukiya
- Series: Darkstalkers
- Pre-Orders Close: 30 May 2026
- ŠCAPCOM CO., LTD. ALL RIGHTS RESERVED. "Vampire" is a registered trademark of TEZUKA PRODUCTION CO., LTD. This trademark is licensed by TEZUKA PRODUCTION CO., LTD.
$395.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
$79.20 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 250mm
Material: PVC
Material: PVC
(KOT00585)
| SKU | KOT00585 |
| Barcode # | 4934054074211 |
| Brand | Kotobukiya |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.015000000m3 |