-PRE ORDER- Grandista Naruto Uzumaki II Special Edition
Manufacturer: Banpresto
- Series: Naruto Shippuden
- Pre-Orders Close: 05 June 2026
- Š2002 MASASHI KISHIMOTO / 2007 SHIPPUDEN All Rights Reserved.
RRP $84.99
$67.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
$13.60 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size. Apporx. 27cm
(BAP06362)
| SKU | BAP06362 |
| Barcode # | 4573102746528 |
| Brand | Banpresto |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.027000000m3 |