-PRE ORDER- Prime Collectible Figure T-Rex
Manufacturer: Prime 1 Studio
- Series: Jurassic World: Fallen Kingdom
- Pre-Orders Close: 09 May 2026
- ŠUCS LLC and Amblin
$256.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2026
$51.30 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. H:23cm x W:42cm x D:15cm
Material: Polystone & other materials
Material: Polystone & other materials
(POS00279)
| SKU | POS00279 |
| Barcode # | 4582647124036 |
| Brand | Prime 1 Studio |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.550m |
| Shipping Cubic | 0.033000000m3 |