-PRE ORDER- Mukuro Hoshimiya Witch Style Version 1/7 Scale
Manufacturer: FuRyu
- Series: Date a Live
- Pre-Orders Close: 22 June 2026
- Š 2021 ćŠĺ Źĺ¸ăťă¤ăŞăďźKADOKAWAďźăăăźăăťă˘ăťăŠă¤ăâ Łă製ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $419.95
$337.24
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 April 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From FURYUs high-quality hobby brand F:NEX, Mukuro Hoshimiya arrives as a 1/7 scale figure! Her cape billowing in the wind and flowing hair are dynamically sculpted, creating a finish bursting with energy that captures the very moment of flight. Michael, who is synonymous with Mukuro, is reproduced with overwhelming volume, and the use of clear parts and metallic paint ensures a meticulous attention to texture. Be sure to add this mysterious, adorable, and uniquely dressed Mukuro Hoshimiya to your collection. Place your pre-order soon! ? *The number andposition of support stands are subject to change. Painted plastic 1/7 scale complete product. Height: Approximately 226mm(including pedestal)
(FUR01873)
| SKU | FUR01873 |
| Barcode # | 4571623518259 |
| Brand | Furyu |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.018750000m3 |