-PRE ORDER- Marin Kitagawa Halloween Version 1/7 Scale
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: My Dress-Up Darling
- Pre-Orders Close: 06 July 2026
- ŠçŚç°ćä¸/SQUARE ENIX¡ăçăćă製ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $239.95
$194.74
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 August 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the anime "My Dress-Up Darling" comes a scale figure of Marin Kitagawa in a Halloween outfit! The figure features Marin with her characteristic wink, charming glance and a slight blush. Her slender physique and smooth skin have been carefully sculpted to the smallest details even beneath her dress. Her hat can also be removed for a variety of display options. Be sure to add this adorable rendition of Marin with a Halloween twist to your collection! Painted plastic 1/7 scale complete product with stand included. Approximately 250mm in height.
(GSC07841)
| SKU | GSC07841 |
| Barcode # | 4570232580794 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.015000000m3 |