-PRE ORDER- Defenseless Erin 1/6 Scale Figure Deluxe Edition
Manufacturer: KAWA DESIGN
- Series: Original Works
- Pre-Orders Close: 26 September 2026
$197.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
$39.60 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Under the planning and production of KAWA DESIGN, here comes the 1/6 scale figure of "Defenseless Erin" drawn by illustrator Gwan-E! The Deluxe Edition will also be bundled with a illustration acrylic quicksand stand as bonus! Make sure not to miss out!
Product including:
Deluxe Edition: figurine, base, illustration shikishi, illustration acrylic quicksand stand
Product Size: 1/6 scale, about 28cm in height
Material: PVC & ABS
Product including:
Deluxe Edition: figurine, base, illustration shikishi, illustration acrylic quicksand stand
Product Size: 1/6 scale, about 28cm in height
Material: PVC & ABS
(KAW00017)
| SKU | KAW00017 |
| Barcode # | 6979060800155 |
| Brand | KAWA DESIGN |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.021875000m3 |