-PRE ORDER- Dragon Quest Plastic Model Kit Series She-slime With Meadow Base [Re-release]
Manufacturer: Square Enix
- Series: Dragon Quest Series
- Pre-Orders Close: 06 June 2026
- Šä¸ćĄé¸ă稲ç°ćľŠĺ¸ďźéčąç¤žăťăă¤ăŽĺ¤§ĺéşčŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäźăťăăŹăćąäşŹ ŠSQUARE ENIX CO., LTD.
$31.99
Estimated Arrival 31 December 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. Monster: W7cm x H6.5cm Base| W12.5cm x H3cm x D18.5cm
Material: Plastic
Material: Plastic
(SQE01130)
| SKU | SQE01130 |
| Barcode # | 4988601270458 |
| Brand | Square Enix |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.003750000m3 |