-PRE ORDER- Chara Sleeve Collection Matt Series The Irregular at Magic High School Saegusa Izumi No. MT1999
Manufacturer: Movic
- Series: The Irregular at Magic High School
- Pre-Orders Close: 20 June 2026
- Š2019 ä˝ĺłś ĺ¤/KADOKAWA/éćłç§éŤć Ą2製ä˝ĺ§ĺĄäź
$17.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 92mm x 67mm
Material: PP, Silver Film
Material: PP, Silver Film
(MOV00524)
| SKU | MOV00524 |
| Barcode # | 4550621193088 |
| Brand | Movic |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000450000m3 |