-PRE ORDER- SNOW MIKU 2026 Character Sleeve Set SNOW MIKU 2026 A EN-E019
Manufacturer: Ensky
- Series: Hatsune Miku
- Pre-Orders Close: 23 May 2026
- Š Crypton Future Media, INC. www.piapro.net
$35.09
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 September 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 92mm x 67mm
Material: PP, Silver Film
Material: PP, Silver Film
(ENS00770)
| SKU | ENS00770 |
| Barcode # | 4970381812577 |
| Brand | Ensky |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000450000m3 |