-PRE ORDER- KY-129 Demon Slayer Fuwakororin (M Size) 4 A Kibutsuji Muzan
Manufacturer: Max Limited
- Series: Demon Slayer
- Pre-Orders Close: 23 May 2026
- ŠKoyoharu Gotoge / SHUEISHA, Aniplex, ufotable
$31.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 20cm
Material: Polyester
Material: Polyester
(MAX00825)
| SKU | MAX00825 |
| Barcode # | 4571617082797 |
| Brand | Max Limited |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004000000m3 |