-PRE ORDER- Baseball Club Girl Lingerie Ver. 1/6 Scale Figure Deluxe Edition
Manufacturer: UMIKAWA
- Series: Original Works
- Pre-Orders Close: 20 June 2026
$386.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
$77.40 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Under the planning and production of UMIKAWA, FymriE's original character "Baseball Club Girl Lingerie Ver." is now available as a 1/6 scale figure! The Deluxe version will include a tapestry as bonus! Make sure not to miss out!
Product contents:
Deluxe Edition: figurine, base, tapestry
Product Size: 1/6 scale, about 280mm in height
Material: PVC + ABS
Product contents:
Deluxe Edition: figurine, base, tapestry
Product Size: 1/6 scale, about 280mm in height
Material: PVC + ABS
(UKW00006)
| SKU | UKW00006 |
| Barcode # | 6979272330556 |
| Brand | UMIKAWA |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.021875000m3 |